Silový kabinet Valibox

V našej ponuke nemôže chýbať Valibox. Pôvodný Valibox bola miestnosť s rozmermi 4x5 metra, vybavená dvoma boxovacími mechmi a hruškou. To bolo v roku 2011 a bolo to aspoň niečo. No nemohli sme ostať len pri tom. Preto sme na konci roku 2013 sprístupnili nový Valibox, niekoľkonásobne väčší a vybavený nielen na box, ale aj na rôzne cvičenia s vlastnou váhou, či milovníkov crossfitu.Nájdete tu nielen už spomínané mechy, ale aj hrazdy, lano na šplh, gymnastické kruhy, kvalitné tatami, gumy (pmeumatiky) na prehadzovanie či na údery špeciálnym kladivom, lodné laná a iné „hračky“ na tréning.

Silový kabinet Valibox umožňuje individuálny i skupinový kondičný tréning úplným laikom, pre získanie fyzičky a celkové spevnenie tela (kruhový tréning, funkčný tréning atď.), ako aj nácvik úderových techník pre fanúšikov bojových športov (box), a podobne.
Kedže kabinet má obmedzenú kapacitu, môžete si Valibox aj rezervovať, telefonicky, alebo priamo vo fitku.

Inak je prístupný pre každého návštevníka, pričom vstup je zahrnutý už v cene vstupného (nevzťahuje sa na skupinové cvičenia pod vedením trénera – uvedené na rozpise cvičení).

Valibuk fitness Ružomberok

Valibuk fitness Ružomberok

Valibuk fitness Ružomberok

Valibuk fitness Ružomberok

Valibuk fitness Ružomberok

Multisport