Naše služby

Čo vám ponúkame

Valibuk je fitko na sídlisku Roveň, v areáli bývalej Liptony hneď vedľa obchodného centra Kaufland. Otvoriť sa nám ho podarilo na konci roka 2010 a odvtedy neustále rozširujeme jeho vybavenie, priestory ako aj paletu ponukaných služieb.

Naše fitness centrum si zakladá na poskytovaní profesionálnych služieb skúseným a priateľským personálom. Súčasťou fitness centra je rozsiahla posilňovňa, cardio zóna a priestranná multifunkčná hala.

Osobný tréner


V prípade záujmu poskytujeme služby osobného trénera. Po vzájomnej dohode je možné si vybrať medzi jednorazovým tréningom alebo dlhodobejšou spoluprácou s trénerom, v závislosti na požiadavkách a cieľoch klienta.

Luboš Šimún

Kulturistika,Fitness,Silový trojboj

Tréner III. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji.

Nadežda Luticová

Fitness

Kondičný tréner 1.kvalifikačného stupňa.

Výživový poradca


V prípade záujmu poskytujeme služby výživového poradcu formou zostavenia výživového plánu-jedálníčka, s ohľadom na požiadavky a ciele klienta.

Masáže


V rámci služieb ponúkaných v našom fitnescentre ponúkame možnosť objednať sa na klasickú masáž s terapeutickým a relaxačným efektom. Služba je určená nielen našim zákazníkom, ale aj širokej verejnosti.

Solárium


V priestoroch nášho fitnescentra sa nachádza aj vertikálne-stojace solárium s certifikovanými trubicami zodpovedajúcimi platnej norme, ktoré sú zárukou zdravého a kvalitného opaľovania.

Valicross


Valicross je skupinový tréning zameraný na všeobecný rozvoj sily, vytrvalosti, obratnosti a celkový rozvoj telesnej kondície jednotlivca. Cvičenie je vykonávané v skupine cvičencov, pod dohľadom kvalifikovaného trénera. Každý tréning je niečím iný, využívajúc silové, či vytrvalostné prvky z rôznych športových odvetví ako sú crossfit, vzpieranie, silový trojboj a podobne. Pri tomto tréningu sa nikdy nebudete nudiť a každý tréning je novou výzvou na prekonávanie svojich limitov.